Choď na obsah Choď na menu
 


22.9.08

Ahojte to som ja speedy. Včera ma doniesly domov. Bolo tam  celkom dobre a hlavne ticho a teplo.Tá cesta sa mi moc nepáčila ale keď som prišla bolo dobre. V teráriu po mne preliezla niaká iná korytnačka ktorá sa myslím volá niak mary. Zrejme je to moja spolubývajúca. Dnes sa už nebojím ale panička hovorí že budem musieť ísť k veterinárovy lebo mi musí ostrihať pazúri. Dnes ma zase kúpaly a merali a vážily. V terárku som si vykopal jamku a tam teraz spávam. tak to je na dnes všetko.

23.9.08

Čaaaaaaaauko dneska som už papal doobeda listy zo stromu a poobede kapustu. Potom ma na chvílku daly von aj s mary a tam som si pobehal nakamerovali ma potom som sa skryl  a daly ma dnu tam som sa vykúpal a napil. V teráriu som vykopal 10 cm dlhú jamu lebo tá blbá panička mi ju minule zakopala ale teraz sa už neopováži.Tak dobrú noc..... váš vážený speedy

24.9.08

No čiže dneska som prekonal svoj osobný rekord v kopaní. V novej mi chýbajú len 2 cm. Dneska bola púpava  a niaká burina. Tá hlúpa Mary mi polku zožrala a nechcela sa so mnou hrať stará jama je trošku zahrabaná ale teraz ma zaujíma tá nová. Najprv na tm mieste bol ježko a toho blbca som najprv dal preč. No ja ale idem spinkať pápá. 

30.9.08

Dnes  mi bolo dobre  pekne  svietila lampička uv a žiarovka ja som zas pekne kopal aby som sa nenudil. Mary po mne lozila ale mne sa to nepáčilo a tak som začal chodiť a ona zo  mňa padla. Potom ma trošku trápilo svedomie. Potom sme dostali papať ja kvety púpavy a mary ďatelinu. Ona mi zožrala moje púpavy a aj svoju ďatelinu.Potom o niaký čas mi doniesla panička nové a tie som rýchlo zjedol a mary nestihla. Potom panička začala spievať a ja som ju počúval a prišiel som sa pozrieť zblízka ale zistil som že je to falošné tak som išiel preč znovu som kopal a preto ma panička začala podozrievať že mysku z vodu stále zhadzujem ja.

12.10.08

Máme nové terárko.  Síce tam ešte nebívame ale už je doma. Som velmi rád lebo u sa s mary tlačíme. Dnes  som ral len púpavu a troškuuu sena ale naozaj len trošku a zvišok som zhodil na mary. Potom som robil neporiadok hrabal som nosil som piesok do vody... Potom som sa zahrabal do piesku a tam som spinkal .Neskôr som sa vyhrabal a zistil som že dali preč všetky naše nálepky  inaksa mám dobre ale  z ďalším príspevkom budte trpezlivý lebo v poslednom čase panička moc nemá čas.